Fantastyczny sposób na ochronę dzieci przed “potworami”

Fantastyczny sposób na ochronę dzieci przed “potworami” - Amo Pura

Niezależnietego, czy masz własne dzieci, siostrzenice lub siostrzeńce, kuzynów lub przyjaciół z dziećmi, prawdopodobnie napotkasz ten problem. Bardzo często dzieci odczuwają lęk przed potworami lub stworkami, zwykle czającymi się w ciemnych miejscach, takich jak pod łóżkiem, w szafie lub na strychu. 

Wszyscy próbujemy wielu różnych sposobów, aby pomóc im w tym traumatycznym etapie - nocne światło, sprawdzanie, czy obszary są bezpieczne, twoje zapewnienie, że nie ma się czego bać. Cóż, natrafiliśmy na pomysł, który działał tak dobrze, że nigdy nie spojrzymy wstecz. 

Potworny spray

Zgadza się, potworny spray. To fantastyczny pomysł, aby pozbyć się tych potworów raz na zawsze. 

Oto kilka pomysłów na przepis wraz z własnymi etykietami do wydrukowania. 

Potrzebne będą:

  • 1 butelka z rozpylaczem 
  • Etykieta na butelkę z rozpylaczem - im bardziej kolorowa, tym lepsza
  • 150 ml wody
  • Opcjonalnie 1 kropla olejku lawendowego

 

Teraz metoda jest prosta. Zacznij od etykiety. Możesz wydrukować jeden z naszych szablonów poniżej lub stworzyć własny. Im więcej kolorów, tym bardziej skuteczny będzie spray (jest to dla dzieci, a nie instrukcja dla dorosłych). 

Amo Pura Monster Spray

Gdy etykieta stanie się kolorowa, przymocuj ją do butelki. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​dzieci uwielbiają mieć możliwość przykrycia się taśmą klejącą. 

Następnie dodaj wodę do butelki - uważaj, aby nie zniszczyć tej naprawdę ważnej kolorowej etykiety. 

Ten etap jest opcjonalny, ale zdecydowanie sprawia, że ​​spray potworów jest 10 razy bardziej skuteczny nawet wobec najstraszniejszych potworów -dodaj  1 kropla olejku lawendowego. Polecamy lawendę, ponieważ naukowo udowodniono, że pomaga zasnąć. Twoje dziecko będzie także mogło wyczuć zapach sprayu, który zwiększy jego pewność siebie.  

Naprawdę chcemy zobaczyć dzieła, które mogą wymyślić twoje dzieci. Nie zapomnij udostępnić zdjęcia i oznaczyć nas tagiem - możesz użyć #amopura, @amopura lub opublikować na naszej stronie na Facebooku. Będziemy wysyłać specjalne prezenty dla najlepszych!

Kilka instrukcji dla dorosłych:

  1. Nie używaj butelki zawierającej wcześniej chemikalia, takie jak wybielacz. Możesz łatwo kupić tanie butelki z rozpylaczem w dziale ogrodniczym supermarketu. 
  2. Jeśli używasz olejków eterycznych, użyj tylko 1 kropli. Dzieci są dotknięte olejkami eterycznymi znacznie bardziej niż dorośli. 
  3. Pamiętaj, aby wstrząsnąć butelką przed każdym użyciem. Olejki eteryczne (dobrej jakości, czyste olejki eteryczne) nie rozpuszczają się w wodzie. 
  4. Jeśli twoje dzieci cierpią na problemy z oddychaniem, takie jak astma, przed użyciem olejków eterycznych skonsultuj się z lekarzem. Chociaż 1 kropla w 120 ml wody, która jest rozpylana raz dziennie, naprawdę nie spowoduje żadnych szkód, nigdy nie zaszkodzi być ostrożnym. 
  5. Trzymaj butelkę z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Olejki eteryczne ulegają szybkiemu rozkładowi, jeśli zostaną poddane działaniu światła, dlatego są przechowywane w szklanych butelkach. Trzymaj butelkę gdzieś w szafce i wymień ją po 2 tygodniach, jeśli nie zużyłeś jej do końca. 

Udostępnij ten artykuł i zostaw komentarz poniżej. 


Zostaw komentarz

Uwaga: komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem