Niezbędne dyfuzory olejowe: wszystko, co musisz wiedzieć

Czym są i co robią - poza zapachem domu

Nie tylko relaksujący rytuał i satysfakcjonujący sposób na zapachy w Twoim domu, ale także stosowanie dyfuzorów olejków eterycznych może zapewnić korzyści aromaterapeutyczne dla ciała i umysłu. Niezależnie od tego, czy chcesz uzyskać konkretny olej, czy mieszankę, aby podnieść i ożywić, lub ustawić uspokajającą atmosferę, możesz dopasować dyfuzję olejków eterycznych do sytuacji i ustawić scenę nastrój.


Czym są dyfuzory olejowe?

Ten coraz bardziej popularny sposób stosowania olejków eterycznych rozprasza małe cząsteczki oleju w powietrzu w postaci delikatnej pary lub mgły.


Tradycyjnie palniki olejowe były używane do rozpraszania olejów, ale teraz istnieje wiele opcji, w tym ultradźwiękowe, parowniki, które używają małego wentylatora lub ciepłej wody, elektroniczne aromaty i dyfuzory trzcinowe. Często są wielozmysłowe, z mgiełkami, światłami i zegarem, więc możesz zdecydować się na 30-minutową serię lub utrzymać je przez cały dzień.


Nasze dyfuzory ultradźwiękowe wykorzystują bardzo szybkie wibracje do odparowania wody zmieszanej z olejkami eterycznymi. Nie wytwarzają ciepła, są niezwykle ciche i zużywają niewielką ilość olejku eterycznego, aby wytworzyć godziny wspaniałych zapachów. 4-6 kropli twojego ulubionego oleju to mnóstwo, aby poczuć wszystkie korzyści.


Dyfuzory olejowe vs świece

Chociaż nic nie zastąpi rytuału palenia pięknej świecy, wiedz, że jeśli chodzi o aromaterapię, syntetyczne zapachy mają zero korzyści.

Używanie dyfuzora aromaterapeutycznego z czystymi olejkami eterycznymi daje czysty, świeży i nieskażony zapach, a aromaterapeutyczne zalety poszczególnych olejków eterycznych mają pozytywny wpływ na ciało i umysł. Zapachowa świeca może być wykonana z syntetycznych substancji zapachowych, które nie dają żadnych korzyści oprócz zapachu, sama świeca może być wykonana ze składników pochodzących z ropy naftowej, które po stopieniu uwalniają opary do twojej przestrzeni.

Dlatego wybierając świecę zapachową upewnij się, że jest wykonana z czystych olejków eterycznych, a podstawą jest wosk roślinny lub wosk pszczeli.

Related Posts

Jak Używać Swojego Aromatyczny Nawilżacz Powietrza Jak Eksperta
Jak Używać Swojego Aromatyczny Nawilżacz Powietrza Jak Eksperta
Rozproszone olejki eteryczne to jeden z najbardziej popularnych i skutecznych sposobów na czerpanie korzyści z aromatera
Read More
Nie mogę spać? Ten ostateczny trik może pomóc pozbyć się bezsenności - na zawsze
Nie mogę spać? Ten ostateczny trik może pomóc pozbyć się bezsenności - na zawsze
Tak długo, jak pamiętam, miałem problemy z zasypianiem i jeśli to czytasz, założę się, że tak zrobisz. Medonet uważa 10-
Read More
Nie zapalaj innej świecy zapachowej, zanim nie przeczytasz tego artykułu
Nie zapalaj innej świecy zapachowej, zanim nie przeczytasz tego artykułu
Wyobraź sobie, że przychodziszdo domu po ciężkim dniu, otwierając drzwi i odkrywając, że twój dom pachnie raczej nieprzy
Read More

Zostaw komentarz

Uwaga: komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem