Niezbędne dyfuzory olejowe: wszystko, co musisz wiedzieć

Czym są i co robią - poza zapachem domu

Nie tylko relaksujący rytuał i satysfakcjonujący sposób na zapachy w Twoim domu, ale także stosowanie dyfuzorów olejków eterycznych może zapewnić korzyści aromaterapeutyczne dla ciała i umysłu. Niezależnie od tego, czy chcesz uzyskać konkretny olej, czy mieszankę, aby podnieść i ożywić, lub ustawić uspokajającą atmosferę, możesz dopasować dyfuzję olejków eterycznych do sytuacji i ustawić scenę nastrój.


Czym są dyfuzory olejowe?

Ten coraz bardziej popularny sposób stosowania olejków eterycznych rozprasza małe cząsteczki oleju w powietrzu w postaci delikatnej pary lub mgły.


Tradycyjnie palniki olejowe były używane do rozpraszania olejów, ale teraz istnieje wiele opcji, w tym ultradźwiękowe, parowniki, które używają małego wentylatora lub ciepłej wody, elektroniczne aromaty i dyfuzory trzcinowe. Często są wielozmysłowe, z mgiełkami, światłami i zegarem, więc możesz zdecydować się na 30-minutową serię lub utrzymać je przez cały dzień.


Nasze dyfuzory ultradźwiękowe wykorzystują bardzo szybkie wibracje do odparowania wody zmieszanej z olejkami eterycznymi. Nie wytwarzają ciepła, są niezwykle ciche i zużywają niewielką ilość olejku eterycznego, aby wytworzyć godziny wspaniałych zapachów. 4-6 kropli twojego ulubionego oleju to mnóstwo, aby poczuć wszystkie korzyści.


Dyfuzory olejowe vs świece

Chociaż nic nie zastąpi rytuału palenia pięknej świecy, wiedz, że jeśli chodzi o aromaterapię, syntetyczne zapachy mają zero korzyści.

Używanie dyfuzora aromaterapeutycznego z czystymi olejkami eterycznymi daje czysty, świeży i nieskażony zapach, a aromaterapeutyczne zalety poszczególnych olejków eterycznych mają pozytywny wpływ na ciało i umysł. Zapachowa świeca może być wykonana z syntetycznych substancji zapachowych, które nie dają żadnych korzyści oprócz zapachu, sama świeca może być wykonana ze składników pochodzących z ropy naftowej, które po stopieniu uwalniają opary do twojej przestrzeni.

Dlatego wybierając świecę zapachową upewnij się, że jest wykonana z czystych olejków eterycznych, a podstawą jest wosk roślinny lub wosk pszczeli.


Zostaw komentarz

Uwaga: komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem