Jak Używać Swojego Aromatyczny Nawilżacz Powietrza Jak Eksperta

Rozproszone olejki eteryczne to jeden z najbardziej popularnych i skutecznych sposobów na czerpanie korzyści z aromaterapii. Jeśli jesteś nowy w rozpowszechnianiu i zastanawiasz się, jak używać dyfuzora olejków eterycznych, czytaj dalej.

Najbardziej rozpowszechnionym typem dyfuzora do olejków eterycznych jest dzisiaj dyfuzor ultradźwiękowy. Ten typ wykorzystuje fale ultradźwiękowe i wodę do rozproszenia olejków eterycznych w powietrzu.

Są one powszechnie dostępne w wielu rozmiarach, kształtach i przedziałach cenowych. Jest to typ dyfuzora, na którym koncentrujemy się dzisiaj, aby nauczyć Cię obsługi.

Jak używać dyfuzora olejku eterycznego

# 1. Wybierz lokacje

- Wybierz otwartą przestrzeń w pokoju lub biurze z solidną powierzchnią lub blatem. Do podłączenia będziesz potrzebować gniazdka. Ponadto, ponieważ woda jest używana, dobrze jest mieć podkładkę lub ręcznik, jeśli używasz na powierzchni drewna.

- Mam dyfuzor na stoliku nocnym w pobliżu łóżka i jeden w pokoju rodzinnym na solidnej półce. W celu najlepszego użycia należy unikać umieszczania w bezpośrednim świetle słonecznym lub w pobliżu wentylatora.

# 2. Dodaj wodę

- Po wybraniu miejsca wypełnij dyfuzor linią napełniania zbiornika wody czystą wodą z kranu o temperaturze pokojowej.

- Większość dyfuzorów ma linię napełniania po wewnętrznej stronie zbiornika wody lub kubek pomiarowy do napełnienia, a następnie dodaje się do zbiornika, patrz instrukcja dyfuzora zalecana ilość wody, jakiej wymaga dyfuzor.

# 3. Dodaj oleje

-Następnie dodaj 3-10 kropli olejków eterycznych do wody. Możesz użyć jednego olejku eterycznego, takiego jak lawenda, lub mieszanki olejków eterycznych. Poniżej znajdziesz zalecane oleje do dyfuzji.

- Zwykle wystarcza 6 kropli, ale czasami możesz chcieć więcej oleju, aby uzyskać silniejszy zapach. Możesz eksperymentować z ilościami olejków eterycznych, aby zobaczyć, co wolisz.

# 4. Włączyć

-Założyć nasadkę lub górę dyfuzora z powrotem, jak wymaga tego twój dyfuzor. Włączyć. Ustaw funkcje, które chcesz, jeśli twój model ma opcje.

Jak czyścić dyfuzor:

Po użyciu najlepiej jest zrobić szybkie czyszczenie. Wystarczy odłączyć dyfuzor i usunąć wodę pozostałą w zbiorniku. Wyczyść wnętrze niewielką szczotką i ciepłą wodą (większość dyfuzorów jest dostarczana z jednym lub możesz użyć czystego pędzla do czyszczenia dyfuzora). Wypłucz i osusz. Użyj wacika bawełnianego do czyszczenia mikroukładu ultradźwiękowego występującego w większości zbiorników wodnych. Niech powietrze wyschnie.

Najlepsze pojedyncze oleje do dyfuzji:

Oto moje ulubione pojedyncze olejki eteryczne, które rozpraszają się same w dyfuzorze i niektóre z powodów, dla których je stosowałem.

Lawenda: zapach uspokaja, relaksuje, jest dobry na sen, niepokój, smutek, niepokój, zmniejsza stres

Mięta pieprzowa: rozproszona dla lepszej koncentracji, skupienia, czujności, wspomagania oddychania, odświeżającego aromatu, zmęczenia psychicznego, sezonowych alergii, bólów głowy

Cytryna: dobra podnosząca na duchu, odtruwająca, oczyszczająca, oczyszczająca, dezodoryzująca, energetyzująca

Kadzidło: użyj podczas medytacji, jogi, dobrej równowagi, podnoszenia duchów, poprawy koncentracji, niepokoju, duchowej świadomości

Grejpfrut: pomaga zmniejszyć głód pokarmowy, podnosi na duchu, balansuje, poprawia nastrój, łagodzi niepokój, stres, napięcie

Related Posts

13 Niesamowite zalety olejkowego dyfuzora
13 Niesamowite zalety olejkowego dyfuzora
Niezbędne dyfuzory olejowe są doskonałymi narzędziami do uzyskania korzyści. Od dawna stosowane w zabiegach aromaterapii
Read More
Nie mogę spać? Ten ostateczny trik może pomóc pozbyć się bezsenności - na zawsze
Nie mogę spać? Ten ostateczny trik może pomóc pozbyć się bezsenności - na zawsze
Tak długo, jak pamiętam, miałem problemy z zasypianiem i jeśli to czytasz, założę się, że tak zrobisz. Medonet uważa 10-
Read More
Nie zapalaj innej świecy zapachowej, zanim nie przeczytasz tego artykułu
Nie zapalaj innej świecy zapachowej, zanim nie przeczytasz tego artykułu
Wyobraź sobie, że przychodziszdo domu po ciężkim dniu, otwierając drzwi i odkrywając, że twój dom pachnie raczej nieprzy
Read More

Zostaw komentarz

Uwaga: komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem