Jak Używać Swojego Aromatycznego Nawilżacza Powietrza Jak Ekspert

Rozproszone olejki eteryczne to jeden z najbardziej popularnych i skutecznych sposobów na czerpanie korzyści z aromaterapii. Jeśli jesteś nowy w rozpowszechnianiu i zastanawiasz się, jak używać dyfuzora olejków eterycznych, czytaj dalej.

Najbardziej rozpowszechnionym typem dyfuzora do olejków eterycznych jest dzisiaj dyfuzor ultradźwiękowy. Ten typ wykorzystuje fale ultradźwiękowe i wodę do rozproszenia olejków eterycznych w powietrzu.

Są one powszechnie dostępne w wielu rozmiarach, kształtach i przedziałach cenowych. Jest to typ dyfuzora, na którym koncentrujemy się dzisiaj, aby nauczyć Cię obsługi.

Jak używać dyfuzora olejku eterycznego

# 1. Wybierz lokacje

- Wybierz otwartą przestrzeń w pokoju lub biurze z solidną powierzchnią lub blatem. Do podłączenia będziesz potrzebować gniazdka. Ponadto, ponieważ woda jest używana, dobrze jest mieć podkładkę lub ręcznik, jeśli używasz na powierzchni drewna.

- Mam dyfuzor na stoliku nocnym w pobliżu łóżka i jeden w pokoju rodzinnym na solidnej półce. W celu najlepszego użycia należy unikać umieszczania w bezpośrednim świetle słonecznym lub w pobliżu wentylatora.

# 2. Dodaj wodę

- Po wybraniu miejsca wypełnij dyfuzor linią napełniania zbiornika wody czystą wodą z kranu o temperaturze pokojowej.

- Większość dyfuzorów ma linię napełniania po wewnętrznej stronie zbiornika wody lub kubek pomiarowy do napełnienia, a następnie dodaje się do zbiornika, patrz instrukcja dyfuzora zalecana ilość wody, jakiej wymaga dyfuzor.

# 3. Dodaj oleje

-Następnie dodaj 3-10 kropli olejków eterycznych do wody. Możesz użyć jednego olejku eterycznego, takiego jak lawenda, lub mieszanki olejków eterycznych. Poniżej znajdziesz zalecane oleje do dyfuzji.

- Zwykle wystarcza 6 kropli, ale czasami możesz chcieć więcej oleju, aby uzyskać silniejszy zapach. Możesz eksperymentować z ilościami olejków eterycznych, aby zobaczyć, co wolisz.

# 4. Włączyć

-Założyć nasadkę lub górę dyfuzora z powrotem, jak wymaga tego twój dyfuzor. Włączyć. Ustaw funkcje, które chcesz, jeśli twój model ma opcje.

Jak czyścić dyfuzor:

Po użyciu najlepiej jest zrobić szybkie czyszczenie. Wystarczy odłączyć dyfuzor i usunąć wodę pozostałą w zbiorniku. Wyczyść wnętrze niewielką szczotką i ciepłą wodą (większość dyfuzorów jest dostarczana z jednym lub możesz użyć czystego pędzla do czyszczenia dyfuzora). Wypłucz i osusz. Użyj wacika bawełnianego do czyszczenia mikroukładu ultradźwiękowego występującego w większości zbiorników wodnych. Niech powietrze wyschnie.

Najlepsze pojedyncze oleje do dyfuzji:

Oto moje ulubione pojedyncze olejki eteryczne, które rozpraszają się same w dyfuzorze i niektóre z powodów, dla których je stosowałem.

Lawenda: zapach uspokaja, relaksuje, jest dobry na sen, niepokój, smutek, niepokój, zmniejsza stres

Mięta pieprzowa: rozproszona dla lepszej koncentracji, skupienia, czujności, wspomagania oddychania, odświeżającego aromatu, zmęczenia psychicznego, sezonowych alergii, bólów głowy

Cytryna: dobra podnosząca na duchu, odtruwająca, oczyszczająca, oczyszczająca, dezodoryzująca, energetyzująca

Kadzidło: użyj podczas medytacji, jogi, dobrej równowagi, podnoszenia duchów, poprawy koncentracji, niepokoju, duchowej świadomości

Grejpfrut: pomaga zmniejszyć głód pokarmowy, podnosi na duchu, balansuje, poprawia nastrój, łagodzi niepokój, stres, napięcie


Zostaw komentarz

Uwaga: komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem